O nas

MONIKA MANDECKA

Mama Oskara i Aleksandra.

Kobieta od rana z kalendarzem. Pełna głowa obowiązków, pomysłów i jeszcze jej mało..

Będąc mamą po raz pierwszy, sama aktywnie szukała miejsc dla siebie i swoich synków. Zmiana otoczenia była jej potrzebna jak każdej mamie. Nie było łatwo. Miliony miejsc, a brak jednego źródła. Postanowiła wziąć się do roboty;)

Z wykształcenia psycholog, z przypadku marketingowiec. Niespełniona architektka, kochająca estetykę. Zdecydowanie dusza towarzystwa – stając się mamą stała się eventowcem dla spotkań z innymi mamami.  Lubiąca dobre jedzenie, poszukiwaczka smaku i twórczyni.

 

MICHALINA WIĘCKOWSKA

Mama Stasia, Stefci i Julka.

…a dla znajomych Miśka

Psycholożka, z zawodu producentka płyt, a na macierzyńskim niedoszła szwaczka dresowych sukienek. Uwielbia podróżować i pływać, uwielbia też dobrze zjeść, ale niekoniecznie to co ugotuje. Woli wybierać i smakować nowe, acz już przygotowane i ładnie podane w fajnym miejscu, bo wiecie… czasami po prostu nie opłaca się gotować 😉

Lubimy wychodzić, zwiedzać i poznawać nowe miejsca. Niestety nie we wszystkich czujemy się dobrze i swobodnie. Do tej pory brakowało nam przewodnika takich miejsc uszytych na miarę dla nas – dla rodzin z dziećmi. Tak powstała idea matkatubyla.pl. Mam nadzieję, że i Ty Tato czy Mamo znajdziecie tutaj to, czego od dawna szukałam ja. Zachęcam do wzbogacania naszej bazy miejsc! Powstaje ich coraz więcej, a my nie wszędzie damy radę być 😉 Dzielmy się nimi z innymi! 🙂

 

MONIA I MIŚKA

Razem od studenckich lat, trochę nas dzieli, ale jeszcze więcej łączy. Monia lubi kabanosy, Miśka woli sneakersy. Monia lubi brać danie na spółę, Miśka niekoniecznie, szczególnie kiedy ta spóła jest z Monią 😀 Poza tym wszystko robimy wspólnie, o mały włos a byśmy wspólnie rodziły, chociaż i tak wydajemy na świat potomstwo symultanicznie (miesiąc wcześniej, miesiąc później). Rozumiemy się bez słów, co przy spotkaniu w towarzystwie naszych dzieci jest na wagę złota! Lubimy demolki, pazurów kolorki, kawki, kwiatki (nie róże), lubimy wino i jedzenie, a w wolnej chwili jeździmy i sprayujemy napotkane cudze mienie 😀 KRYMINAŁ!